Cluj City Cup 2016 | Etapa 3

BC Mureș

71 : 96

FMP Železnik Belgrad

    • 10.09 16:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

Alba Fehérvár

82 : 81

U-Banca Transilvania

    • 10.09 18:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

Second Round, Group O | Etapa 6

Alba Fehérvár

78 : 81

Elan Béarnais Pau-Lacq-Orthez

    • 24.01 19:00
    • Székesfehérvár (Ungaria), Alba Regia Sportcsarnok

BK Pardubice

74 : 65

U-Banca Transilvania

    • 25.01 19:00
    • Pardubice (Cehia), Tip Sport Arena
    • YOUTUBE

Regular season, Group G | Etapa 6

Petrolina A.E.K. Larnaca

66 : 71

U-Banca Transilvania

    • 23.11 19:00
    • Cipru, Larnaca, Kition Athletic Center
    • SPORT.RO

KB Peja

66 : 76

Gaziantep Basketbol

    • 23.11 19:30
    • Kosovo, Peja, Palestra e Sporteve "Karagac"

Amicale | Pregătire

U-Banca Transilvania

79 : 75

CSU Sibiu

    • 19.08 19:00
    • Cheile Grădiștei (fără public)

U-Banca Transilvania

69 : 57

CSU Sibiu

    • 20.08 12:00
    • Cheile Grădiștei (fără public)

U-Banca Transilvania

77 : 64

KK Dynamic Belgrad

    • 24.08 20:30
    • Vizura Sport Center, Belgrad, Serbia

Partizan Belgrad

73 : 73

U-Banca Transilvania

    • 26.08 19:30
    • Vizura Sport Center, Belgrad, Serbia

KK Mega Leks

97 : 91

U-Banca Transilvania

    • 28.08 21:30
    • Zeleznik, Serbia

SuperCupa României | Tur

CSM CSU Oradea

67 : 70

U-Banca Transilvania

    • 15.09 18:00
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”
    • DIGISPORT 2

Play-off: Semifinale | M5

U-Banca Transilvania

84 : 78

CSM CSU Oradea

    • 13.05 18:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Horia Demian”
    • DIGISPORT

Play-off: Finala | M3

Steaua CSM EximBank

61 : 75

U-Banca Transilvania

    • 26.05 20:00
    • București, Sala Regimentului de Gardă
    • DIGISPORT

Play-off: Sferturi | M3

SCM U Craiova

71 : 107

U-Banca Transilvania

    • 18.04 17:30
    • Craiova, Sala Polivalentă
    • DIGISPORT

BC Mureș

87 : 89

CSU Sibiu

    • 20.04
    • Târgu Mureș, Sala Sporturilor

BCMU Pitești

72 : 89

Steaua CSM EximBank

    • 20.04
    • Pitești, Sala Sporturilor ”Trivale”

BC SCM Timișoara

84 : 86

CSM CSU Oradea

    • 20.04
    • Timișoara, Sala Sporturilor ”Constantin Jude”

Faza 2 | ETAPA 10

U-Banca Transilvania

90 : 84

Steaua CSM EximBank

    • 05.04 19:45
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Horia Demian”
    • DIGISPORT

CSU Sibiu

69 : 66

CSM CSU Oradea

    • 05.04 19:45
    • Sibiu, Sala Sporturilor ”Transilvania”
    • NETELEVIZAT

BCMU Pitești

90 : 97

BC SCM Timișoara

    • 05.04 19:45
    • Pitești, Sala Sporturilor ”Trivale”
    • NETELEVIZAT

SCM U Craiova

85 : 73

Phoenix Galați

    • 05.04 19:45
    • Craiova, Sala Polivalentă
    • NETELEVIZAT

Dinamo București

49 : 74

BC Mureș

    • 05.04 19:45
    • București, Sala Dinamo
    • NETELEVIZAT

Qualification Round 2 | Retur

U-Banca Transilvania

66 : 85

Muratbey Ușak Sportif

    • 06.10 20:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

Qualification Round 1 | Retur

U-Banca Transilvania

67 : 56

Petrolina A.E.K. Larnaca

    • 29.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă
    • DIGISPORT 3

Final 8 | Finala

U-Banca Transilvania

79 : 78

BC Mureș

    • 17.02 19:00
    • Sibiu, Sala Transilvania
    • DIGISPORT 4