Turneul Final U14 Semifinale | M1

U-BT Cluj U14

60 : 70

A.C.S. Baller Otopeni U14

    • 20.05 13:00
    • Oradea, Sala Colegiului Economic ”Partenie Cosma”
    • YOUTUBE

Dan Dacian București U14

69 : 51

LPS Bihorul U14

    • 20.05 15:00
    • Oradea, Sala Colegiului Economic ”Partenie Cosma”
    • YOUTUBE

Turneul Final U14 Finala mică | M1

U-BT Cluj U14

64 : 69

LPS Bihorul U14

    • 21.05 10:30
    • Oradea, Sala Colegiului Economic ”Partenie Cosma”
    • YOUTUBE

Turneul Final U14 Grupa A | Etapa 3

4Sports Agronomia București U14

70 : 61

Laguna București U14

    • 19.05 14:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

LPS Bihorul U14

43 : 81

U-BT Cluj U14

    • 19.05 18:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Turneul Final U14 Grupa B | Etapa 1

Dan Dacian București U14

104 : 46

C.S.Ș. Târgu Jiu U14

    • 17.05 12:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

A.C.S. Baller Otopeni U14

61 : 58

B.C. Slam București U14

    • 17.05 16:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Faza Semifinală U14 Grupa II-A | Etapa 14

U-BT Cluj U14

77 : 68

Dan Dacian București U14

    • 23.04 10:00
    • Ploiești, Sala Sporturilor Blejoi

Dinamo C.S.Ș. 6 București U14

51 : 41

C.S.Ș. Sfântu Gheorghe U14

    • 23.04 10:00
    • Ploiești, Școala ”Grigore Moisil”

C.S.Ș. 1 Constanța U14

79 : 67

C.S. Sevlar Ploiești U14

    • 23.04 12:00
    • Ploiești, Sala Sporturilor Blejoi

LPS CSU 2 Pitești

36 : 74

B.C. Slam București U14

    • 23.04 12:00
    • Ploiești, Școala ”Grigore Moisil”

Faza de Calificare U14 Grupa 2 | Etapa 10

LPS Bihorul U14

87 : 54

S.C.M. Timișoara U14

    • 17.12

C.S.Ș. Târgu Jiu U14

29 : 81

U-BT Cluj U14

    • 17.12 10:00
    • Târgu Jiu

EYBL U14 Grupa A | Faza 2

Rátgéber Pecs

64 : 74

LPS Bihorul U14

    • 12.01 19:00
    • Debrecen, Ungaria

Debreceni

60 : 74

USK Pelhrimov

    • 12.01 21:00
    • Debrecen, Ungaria

KK Buducnost

65 : 59

U-BT Cluj U14

    • 13.01 11:00
    • Debrecen, Ungaria

Soproni Sportiskola

63 : 78

KK Feniks Skopje

    • 13.01 13:00
    • Debrecen, Ungaria

Flash Belgrad

34 : 61

USK Pelhrimov

    • 13.01 15:00
    • Debrecen, Ungaria

Debreceni

62 : 68

KK Buducnost

    • 13.01 17:00
    • Debrecen, Ungaria

Rátgéber Pecs

63 : 83

U-BT Cluj U14

    • 13.01 19:00
    • Debrecen, Ungaria

LPS Bihorul U14

87 : 45

Flash Belgrad

    • 13.01 21:00
    • Debrecen, Ungaria

KK Feniks Skopje

82 : 60

Rátgéber Pecs

    • 14.01 09:30
    • Debrecen, Ungaria

USK Pelhrimov

84 : 50

Soproni Sportiskola

    • 14.01 11:30
    • Debrecen, Ungaria

KK Buducnost

58 : 77

LPS Bihorul U14

    • 14.01 13:30
    • Debrecen, Ungaria

Flash Belgrad

28 : 74

U-BT Cluj U14

    • 14.01 15:30
    • Debrecen, Ungaria

USK Pelhrimov

59 : 80

KK Feniks Skopje

    • 15.01 09:30
    • Debrecen, Ungaria

Soproni Sportiskola

47 : 57

KK Buducnost

    • 15.01 11:30
    • Debrecen, Ungaria

U-BT Cluj U14

65 : 59

Debreceni

    • 15.01 13:30
    • Debrecen, Ungaria

KK Feniks Skopje

69 : 46

Flash Belgrad

    • 15.01 15:30
    • Debrecen, Ungaria

Soproni Sportiskola

62 : 52

Rátgéber Pecs

    • 15.01 17:30
    • Debrecen, Ungaria

LPS Bihorul U14

87 : 63

Debreceni

    • 15.01 19:30
    • Debrecen, Ungaria