Qualification Round 2 | Retur

U-Banca Transilvania

77 : 88

MHP Riesen Ludwigsburg

    • 26.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă
    • DIGISPORT

Final Eight | Sferturi

Phoenix Galați

VS

CSM CSU Oradea

    • 10.02
    • Sfântu Gheorghe, Sepsi Arena

CSU Sibiu

VS

BC SCM Timișoara

    • 10.02
    • Sfântu Gheorghe, Sepsi Arena

BCMU FC Argeș Pitești

VS

U-Banca Transilvania

    • 11.02
    • Sfântu Gheorghe, Sepsi Arena

B.C. Timba Timișoara

VS

Steaua CSM EximBank

    • 11.02
    • Sfântu Gheorghe, Sepsi Arena

Second Round. Group L | Etapa 1

U-Banca Transilvania

VS

Donar Groningen

Keravnos Nicosia

VS

Belfius Mons-Hainaut

    • 20.12 22:30
    • Costas Papaellinas Arena, Strovolou, Cipru

Regular Season, Group E | Etapa 6

Dinamo Tbilisi

70 : 97

Istanbul BBSK

    • 06.12
    • Tbilisi (Georgia), Olimpic Palace
    • YOUTUBE

U-Banca Transilvania

83 : 70

Lukoil Academic

Sezon regulat | Etapa 9

SCM U Craiova

VS

U-Banca Transilvania

    • 15.12 17:45
    • Craiova, Sala Polivalentă
    • DIGISPORT

CSU Sibiu

VS

BC Mureș

    • 15.12 19:00
    • Sibiu, Sala Sporturilor Transilvania

Phoenix Galați

VS

BC SCM Timișoara

    • 16.12 19:00
    • Galați, Sala Sporturilor
    • FRB TV

B.C. Timba Timișoara

VS

Steaua CSM EximBank

    • 16.12 19:30
    • Timișoara, Sala Sporturilor Olimpia

BCMU FC Argeș Pitești

VS

CSM CSU Oradea

    • 17.12 20:00
    • Pitești, Sala Sporturilor Trivale
    • DIGISPORT

Dinamo București

VS

C.S. Politehnica Iași

    • 18.12 20:00
    • București, Sala Dinamo
    • DIGISPORT

Cantonament Cheile Grădiștei | Pregătire

U-Banca Transilvania

VS

BCMU FC Argeș Pitești

    • 30.08 18:00
    • Sala de Sport, Cheile Grădiștei

U-Banca Transilvania

93 : 82

CSU Sibiu

    • 01.09 12:00
    • Sala de Sport, Cheile Grădiștei

Cupa Mureș | Finala

U-Banca Transilvania

86 : 63

BC Mureș

    • 08.09 20:00
    • Târgu Mureș, Sala Sporturilor

Prezentarea lotului | Pregătire

U-Banca Transilvania

84 : 79

BC Mureș

    • 18.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

”Memorial Mogyorósy Szilárd” Körmend | Finala mica

U-Banca Transilvania

87 : 85

Khimik Yuhzny

    • 16.09 17:00
    • Körmend (Ungaria), Sala Sporturilor