Turul 2 | Tur

C.S.O. Voluntari

VS

C.S.M. Mediaș

    • 16.10 18:00
    • Voluntari, Sala Sporturilor ”Gabriela Szabo”

C.S.M. Focșani

VS

C.S.M. Târgu Mureș

    • 17.10 17:00
    • Focșani, Sala Polivalentă

C.S.M. Sighetu Marmației

VS

C.S. Cuza Sport Brăila

    • 17.10 17:00
    • Sighetu Marmației, Sala Liceului Tehnologic Forestier

A.C.S. Târgu Jiu

VS

A.B.C. Athletic Constanța

    • 18.10 18:00
    • Târgu Jiu, Sala Sporturilor

Turul 1 | Tur

C.S.M. Sighetu Marmației

85 : 72

C.S.M. Focșani

    • 26.09

A.B.C. Athletic Constanța

80 : 48

C.S. Rapid București

    • 26.09
    • Constanța, Sala Sporturilor

A.C.S. Târgu Jiu

75 : 47

C.N. Aurel Vlaicu București

    • 26.09
    • Târgu Jiu

C.S.M. V.S.K.C. Miercurea Ciuc

78 : 94

C.S.M. Mediaș

    • 26.09
    • Miercurea Ciuc

C.S.O. Voluntari

81 : 53

C.S. Agronomia București

    • 26.09
    • Voluntari, Sala Sporturilor

Phoenix Galați

61 : 76

C.S.M. Târgu Mureș

    • 26.09
    • Galați, Sala Sporturilor

CS Universitatea Cluj

52 : 85

C.S. Cuza Sport Brăila

    • 09.10
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Horia Demian”

Qualifying Round 2 | Retur

U-Banca Transilvania

89 : 88

Ironi Ness Ziona

    • 10.10 19:00
    • Cluj-Napoca, BTarena (Sala Polivalentă)
    • DIGISPORT 2

LNBM GRUPA A | Etapa 2

Dinamo Știința București

89 : 95

S.C.M.U. Craiova

    • 12.10 18:00
    • București, Sala Dinamo
    • DIGISPORT

Steaua București

81 : 74

CSM CSU Oradea

    • 13.10 18:00
    • București, Sala Regimentului de Gardă
    • DIGISPORT

B.C. S.C.M. Timișoara

86 : 90

U-Banca Transilvania

    • 13.10 19:30
    • Timișoara, Sala Sporturilor Olimpia
    • FRB TV

B.C. C.S.U. Sibiu

95 : 69

B.C.M.U. F.C. Argeș Pitești

    • 13.10 20:00
    • Sibiu, Sala Sporturilor Transilvania
    • DIGISPORT

LNBM GRUPA B | Etapa 1

C.S.O. Voluntari

95 : 68

A.B.C. Athletic Constanța

    • 06.10 18:00
    • Voluntari, Sala Sporturilor ”Gabriela Szabo”

C.S.M. Mediaș

VS

C.S. Cuza Sport Brăila

    • 24.11 18:00
    • Mediaș, Sala Sporturilor (AMÂNAT)

LNBM GRUPA C | Etapa 1

C.S.M. Sighetu Marmației

101 : 62

CS Universitatea Cluj

    • 05.10 17:00
    • Sighetu Marmației, Sala Liceului Tehnologic Forestier

C.S. Rapid București

69 : 78

C.S.M. Focșani

    • 05.10 17:00
    • București, Sala Rapid

C.S.M. Târgu Mureș

93 : 88

Phoenix Galați

    • 06.10 18:00
    • Târgu Mureș, Sala Sporturilor

A.C.S. Târgu Jiu

74 : 51

C.S.M. V.S.K.C. Miercurea Ciuc

    • 06.10 18:30
    • Târgu Jiu, Sala ”Voievod Litovoi”

C.S. Agronomia București

67 : 57

C.N. Aurel Vlaicu București

    • 08.10 18:30
    • București, Sala Agronomia

Meciuri amicale | M2

U-Banca Transilvania

72 : 79

Panathinaikos B.C.

    • 23.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

Memorialul ”Elemer Tordai” | M2

Khimik Yuhzny

73 : 84

U-Banca Transilvania

    • 21.09 17:00
    • Sibiu, Sala Sporturilor Transilvania

Stagiu de pregătire Serbia | M3

Partizan Belgrad

68 : 75

U-Banca Transilvania

    • 01.09 19:30
    • Belgrad, Sala Korn

Finala | M1

CSM CSU Oradea

76 : 83

U-Banca Transilvania

    • 29.09 19:00
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”
    • digisport.ro