×

Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in _um_competitions_get_current_phase_and_round() (line 221 of /home/umobi/2015/www/sites/default/modules/features/um_competitions/um_competitions.helper.inc).
  • Notice: Undefined index: 397: in _um_competitions_get_current_phase_and_round() (line 223 of /home/umobi/2015/www/sites/default/modules/features/um_competitions/um_competitions.helper.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in _um_competitions_get_current_phase_and_round() (line 224 of /home/umobi/2015/www/sites/default/modules/features/um_competitions/um_competitions.helper.inc).

Qualification Round 2 | Retur

U-Banca Transilvania

77 : 88

MHP Riesen Ludwigsburg

    • 26.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă
    • DIGISPORT

Final Eight | Finala

CSM CSU Oradea

61 : 64

U-Banca Transilvania

    • 13.02 19:00
    • Sfântu Gheorghe, Sepsi Arena
    • DIGISPORT

Round of 16 | Tur

Donar Groningen

VS

U-Banca Transilvania

    • 06.03 20:00
    • MartiniPlaza, Groningen, Olanda
    • YOUTUBE

Regular Season, Group E | Etapa 6

Dinamo Tbilisi

70 : 97

Istanbul BBSK

    • 06.12
    • Tbilisi (Georgia), Olimpic Palace
    • YOUTUBE

U-Banca Transilvania

83 : 70

Lukoil Academic

Second Round. Group L | Etapa 6

Donar Groningen

96 : 72

Belfius Mons-Hainaut

    • 06.02 20:00
    • Mons Arena, Mons, Belgia
    • YOUTUBE

U-Banca Transilvania

77 : 71

Keravnos Nicosia

Sezon regulat | Etapa 18

CSM CSU Oradea

VS

U-Banca Transilvania

    • 02.03
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”

BC Mureș

VS

B.C. Timba Timișoara

    • 03.03
    • Târgu Mureș, Sala Sporturilor

C.S. Politehnica Iași

VS

BCMU FC Argeș Pitești

    • 03.03
    • Iași, Sala Polivalentă

Dinamo București

VS

SCM U Craiova

    • 03.03
    • București, Sala Dinamo

CSU Sibiu

VS

Phoenix Galați

    • 03.03
    • Sibiu, Sala Sporturilor Transilvania

Steaua CSM EximBank

VS

BC SCM Timișoara

    • 03.03
    • București, Sala Regimentului de Gardă

U-Banca Transilvania

93 : 84

Naturtex SZTE Szedeák Szeged

    • 23.02 18:30
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Horia Demian”

Cantonament Cheile Grădiștei | Pregătire

U-Banca Transilvania

VS

BCMU FC Argeș Pitești

    • 30.08 18:00
    • Sala de Sport, Cheile Grădiștei

U-Banca Transilvania

93 : 82

CSU Sibiu

    • 01.09 12:00
    • Sala de Sport, Cheile Grădiștei

Cupa Mureș | Finala

U-Banca Transilvania

86 : 63

BC Mureș

    • 08.09 20:00
    • Târgu Mureș, Sala Sporturilor

Prezentarea lotului | Pregătire

U-Banca Transilvania

84 : 79

BC Mureș

    • 18.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă

”Memorial Mogyorósy Szilárd” Körmend | Finala mica

U-Banca Transilvania

87 : 85

Khimik Yuhzny

    • 16.09 17:00
    • Körmend (Ungaria), Sala Sporturilor