Etapa 6 U13 Grupa C2 | Turneu

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

49 : 51

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

    • 08.12 09:00
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”

U-BT 2 Cluj U13

42 : 64

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

    • 08.12 11:30
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

53 : 40

U-BT 2 Cluj U13

    • 08.12 15:30
    • Oradea, Sala Sporturilor ”Antonio Alexe”

Etapa 6 U13 Grupa D2 | Turneu

A.C.S. Alpha Sport Team Sibiu U13

72 : 61

C.S.U. Brașov U13

    • 09.12 11:00
    • Sibiu. Șura Mică

C.S.U. Brașov U13

51 : 42

U-BT 3 Cluj U13

    • 09.12 15:00
    • Sibiu. Șura Mică

U-BT 3 Cluj U13

34 : 63

A.C.S. Alpha Sport Team Sibiu U13

    • 09.12 19:00
    • Sibiu, Șura Mică

Etapa 6 U13 Grupa C1 | Turneu

L.P.S. Viitorul - C.S.U. Pitești U13

19 : 79

U-BT 1 Cluj U13

    • 08.12 11:00
    • Pitești, Sala Școlii 13

U-BT 1 Cluj U13

108 : 57

C.S.Ș. Târgu Jiu U13

    • 08.12 13:30
    • Pitești, Sala Școlii 13

C.S.Ș. Târgu Jiu U13

97 : 87

L.P.S. Viitorul - C.S.U. Pitești U13

    • 08.12 16:00
    • Pitești, Sala Școlii 13

Etapa 4 U13 Grupa C1 | Turneu

L.P.S. Viitorul - C.S.U. Pitești U13

28 : 109

U-BT 1 Cluj U13

    • 10.11 10:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

U-BT 3 Cluj U13

79 : 72

L.P.S. Viitorul - C.S.U. Pitești U13

    • 10.11 13:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

U-BT 1 Cluj U13

93 : 21

U-BT 3 Cluj U13

    • 10.11 16:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

Etapa 4 U13 Grupa D3 | Turneu

U-BT 2 Cluj U13

82 : 32

Cetate Deva U13

    • 11.11 10:00
    • Arad, Sala LPS

A.C.S. B.C. Valbon Arad U13

106 : 44

U-BT 2 Cluj U13

    • 11.11 12:30
    • Arad, Sala LPS

Cetate Deva U13

23 : 110

A.C.S. B.C. Valbon Arad U13

    • 11.11 15:00
    • Arad, Sala LPS

Etapa 5 U13 Grupa C1 | Turneu

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

56 : 64

LPS Mureș

    • 24.11 10:00
    • Târgu Mureș, Sala LPS

U-BT 1 Cluj U13

79 : 57

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

    • 24.11 12:30
    • Târgu Mureș, Sala LPS

LPS Mureș

47 : 64

U-BT 1 Cluj U13

    • 24.11 15:00
    • Târgu Mureș, Sala LPS

Etapa 5 U13 Grupa D1 | Turneu

U-BT 3 Cluj U13

49 : 76

C.S.Ș. Târgu Jiu U13

    • 24.11 10:00
    • Târgu Jiu, Liceul ”Constantin Sandru Runcu”

Bega Timișoara U13

95 : 45

U-BT 3 Cluj U13

    • 24.11 12:30
    • Târgu Jiu, Liceul ”Constantin Sandru Runcu”

C.S.Ș. Târgu Jiu U13

63 : 85

Bega Timișoara U13

    • 24.11 15:30
    • Târgu Jiu, Liceul ”Constantin Sandru Runcu”

Etapa 5 U13 Grupa C3 | Turneu

A.C.S. Champions București - Craiova U13

57 : 77

C.S.Ș. Sighetu Marmației U13

    • 24.11 09:00
    • Cluj-Napoca, Sala Școlii ”Ion Agârbiceanu”

U-BT 2 Cluj U13

86 : 41

A.C.S. Champions București - Craiova U13

    • 24.11 11:30
    • Cluj-Napoca, Sala Școlii ”Ion Agârbiceanu”

C.S.Ș. Sighetu Marmației U13

56 : 83

U-BT 2 Cluj U13

    • 24.11 14:00
    • Cluj-Napoca, Sala Școlii ”Ion Agârbiceanu”

Etapa 3 U13 Grupa D1 | Turneul 1

U-BT 3 Cluj U13

38 : 45

B.C. C.S.U. Sibiu U13

    • 27.10 11:30
    • Sibiu. Șura Mică

B.C. C.S.U. Sibiu U13

56 : 51

A.C.S. Alpha Sport Team Sibiu U13

    • 27.10 14:30
    • Sibiu. Șura Mică

A.C.S. Alpha Sport Team Sibiu U13

48 : 51

U-BT 3 Cluj U13

    • 27.10 17:30
    • Sibiu. Șura Mică

Etapa 3 U13 Grupa C1 | Turneul 1

C.S.Ș. Sighetu Marmației U13

48 : 80

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

    • 27.10 09:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

A.C.S. I.D. Îngerii Băniei Craiova U13

48 : 64

U-BT 1 Cluj U13

    • 27.10 11:30
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

U-BT 1 Cluj U13

99 : 23

C.S.Ș. Sighetu Marmației U13

    • 27.10 14:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

Etapa 3 U13 Grupa C3 | Turneul 1

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

87 : 29

A.C.S. Champions București - Craiova U13

    • 27.10 09:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

A.C.S. Champions București - Craiova U13

41 : 76

U-BT 2 Cluj U13

    • 27.10 12:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

U-BT 2 Cluj U13

57 : 60

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

    • 27.10 14:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Etapa 2 U13 Grupa C1 | Turneul 1

U-BT 3 Cluj U13

33 : 100

U-BT 1 Cluj U13

    • 13.10 09:30
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă B

U-BT 1 Cluj U13

125 : 44

C.S.U. Brașov U13

    • 13.10 14:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă B

C.S.U. Brașov U13

73 : 75

U-BT 3 Cluj U13

    • 13.10 17:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă B

Etapa 2 U13 Grupa C4 | Turneul 1

U-BT 2 Cluj U13

89 : 35

Lucky Dragons

    • 13.10 13:00
    • Râmnicu Vâlcea, Capela

C.S.Ș. Râmnicu Vâlcea U13

42 : 89

U-BT 2 Cluj U13

    • 13.10 15:30
    • Râmnicu Vâlcea, Capela

Lucky Dragons

63 : 58

C.S.Ș. Râmnicu Vâlcea U13

    • 13.10 18:00
    • Râmnicu Vâlcea, Capela

Etapa 1 U13 Grupa C1 | Turneul 1

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

76 : 23

Viitorul Cluj U13

    • 29.09 11:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”

U-BT 3 Cluj U13

58 : 57

L.P.S. Bihorul C.S.M. Oradea U13

    • 29.09 15:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”

Viitorul Cluj U13

51 : 63

U-BT 3 Cluj U13

    • 29.09 19:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”

Etapa 1 U13 Grupa C2 | Turneul 1

U-BT 1 Cluj U13

108 : 26

U-BT 2 Cluj U13

    • 29.09 09:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”

LPS Mureș

40 : 75

U-BT 1 Cluj U13

    • 29.09 13:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”

U-BT 2 Cluj U13

38 : 66

LPS Mureș

    • 29.09 17:00
    • Cluj-Napoca, Sala Sporturilor ”Gheorghe Roman”