Turneul Final U14 | Etapa 5

Dinamo C.S.Ș. 6 București U14

57 : 52

U-BT Cluj U14

    • 03.06 10:30
    • Otopeni, Sala Sporturilor

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

60 : 71

C.S. Otopeni U14

    • 03.06 12:30
    • Otopeni, Sala Sporturilor

Laguna București U14

68 : 65

LPS Bihorul U14

    • 03.06 14:30
    • Otopeni, Sala Sporturilor

Faza Semifinală U14, Grupa A-A | Turneul 2

C.S.Ș. Nr. 5 București U14

60 : 65

U-BT Cluj U14

    • 18.05 08:30
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

LPS Bihorul U14

61 : 45

C.S.U. Ploiești U14

    • 18.05 10:15
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S. Otopeni U14

67 : 36

C.S.Ș. Târgoviște U14

    • 18.05 12:00
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.U. Ploiești U14

58 : 59

C.S.Ș. Nr. 5 București U14

    • 18.05 15:30
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

U-BT Cluj U14

64 : 61

C.S. Otopeni U14

    • 18.05 17:15
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.Ș. Târgoviște U14

33 : 44

LPS Bihorul U14

    • 18.05 19:00
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S. Otopeni U14

20 : 0

C.S.U. Ploiești U14

    • 19.05 08:30
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

LPS Bihorul U14

60 : 49

C.S.Ș. Nr. 5 București U14

    • 19.05 10:15
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.Ș. Târgoviște U14

41 : 58

U-BT Cluj U14

    • 19.05 12:00
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.Ș. Nr. 5 București U14

62 : 69

C.S. Otopeni U14

    • 19.05 15:30
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

U-BT Cluj U14

58 : 67

LPS Bihorul U14

    • 19.05 17:15
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.U. Ploiești U14

49 : 40

C.S.Ș. Târgoviște U14

    • 19.05 19:00
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

LPS Bihorul U14

55 : 44

C.S. Otopeni U14

    • 20.05 08:30
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

U-BT Cluj U14

65 : 45

C.S.U. Ploiești U14

    • 20.05 10:15
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

C.S.Ș. Târgoviște U14

42 : 54

C.S.Ș. Nr. 5 București U14

    • 20.05 12:00
    • Târgoviște, Sala C.S.Ș.

Faza de Clasificare, Grupa II-A | Turneul 3

C.S.Ș. Gheorgheni U14

57 : 61

C.S.Ș. Tulcea U14

    • 16.03 16:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

B.C. Slam București U14

54 : 68

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

    • 16.03 18:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

U-BT Cluj U14

62 : 37

A.B.C. Galactica Brașov U14

    • 16.03 20:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

A.B.C. Galactica Brașov U14

25 : 74

B.C. Slam București U14

    • 17.03 09:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

91 : 34

C.S.Ș. Gheorgheni U14

    • 17.03 11:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

C.S.Ș. Tulcea U14

35 : 77

U-BT Cluj U14

    • 17.03 13:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

A.B.C. Galactica Brașov U14

47 : 71

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

    • 17.03 16:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

B.C. Slam București U14

85 : 63

C.S.Ș. Tulcea U14

    • 17.03 18:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

U-BT Cluj U14

91 : 32

C.S.Ș. Gheorgheni U14

    • 17.03 20:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

C.S.Ș. Tulcea U14

64 : 54

A.B.C. Galactica Brașov U14

    • 18.03 08:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

63 : 71

U-BT Cluj U14

    • 18.03 10:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

C.S.Ș. Gheorgheni U14

33 : 79

B.C. Slam București U14

    • 18.03 12:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

C.S.Ș. Tulcea U14

47 : 68

Ș.G.M.V. Tonika Pucioasa U14

    • 18.03 15:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

A.B.C. Galactica Brașov U14

42 : 44

C.S.Ș. Gheorgheni U14

    • 18.03 17:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

B.C. Slam București U14

56 : 57

U-BT Cluj U14

    • 18.03 19:00
    • Cluj-Napoca, Șc. Gen. ”Ion Agârbiceanu”

Faza de Calificare, Grupa 1 | Etapa 10

A.C.S. Gladius Târgu Mureș U14

66 : 83

U-BT Cluj U14

    • 12.11 14:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Petru Maior

LPS Bihorul U14

94 : 49

A.S.C. Lucky Dragons Târgu Mureș U14

    • 12.11 16:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Electromureș

Viitorul Cluj

32 : 45

C.S.Ș. Bega Timișoara U14

    • 12.11 16:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Petru Maior

Groups Phase, Group B (U14) | Turneul 2

SBK Junior Levice U14

59 : 87

Inter Bratislava U14

    • 03.01 12:30
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U14

66 : 73

KK Flash Belgrad U14

    • 03.01 19:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Inter Bratislava U14

65 : 42

USK Praga U14

    • 03.01 21:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Hensfort Przemyśl U14

78 : 84

U-BT Cluj U14

    • 04.01 11:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

KK Flash Belgrad U14

61 : 56

USK Praga U14

    • 04.01 13:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Inter Bratislava U14

81 : 43

TS Jahn München U14

    • 04.01 15:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U14

47 : 83

Zsiros Academia Budapesta U14

    • 04.01 17:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

KTP Kotka U14

72 : 80

KK Flash Belgrad U14

    • 04.01 19:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

USK Praga U14

91 : 55

SBK Junior Levice U14

    • 04.01 21:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

KTP Kotka U14

73 : 72

U-BT Cluj U14

    • 05.01 09:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

KK Flash Belgrad U14

78 : 62

TS Jahn München U14

    • 05.01 11:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

SBK Junior Levice U14

72 : 86

Hensfort Przemyśl U14

    • 05.01 13:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

USK Praga U14

77 : 68

Zsiros Academia Budapesta U14

    • 05.01 15:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

KTP Kotka U14

48 : 69

Inter Bratislava U14

    • 05.01 17:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

TS Jahn München U14

72 : 65

SBK Junior Levice U14

    • 05.01 19:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Zsiros Academia Budapesta U14

66 : 53

Hensfort Przemyśl U14

    • 05.01 21:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Zsiros Academia Budapesta U14

72 : 61

TS Jahn München U14

    • 06.01 11:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE

Hensfort Przemyśl U14

64 : 67

KTP Kotka U14

    • 06.01 13:00
    • Levice, Slovacia
    • YOUTUBE