Faza Semifinală, Grupa B-A | Etapa 1

C.S.U. Ploiești U16

52 : 91

U-BT 1 Cluj U16

    • 17.02 10:00
    • Ploiești, Sala Olimpia

U-BT 2 Cluj U16

80 : 86

CSM Steaua 1 București U16

    • 17.02 13:00
    • Cluj-Napoca, Sala Polivalentă B

C.S.Ș. 1 Craiova U16

51 : 91

C.S.U. Știința București U16

    • 17.02 19:00
    • Craiova

Faza de Calificare, Grupa 4 | Etapa 10

A.S.C. Lucky Dragons Târgu Mureș U16

61 : 51

A.C.S. KSE Târgu Secuiesc U16

    • 03.12 09:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Electromureș

C.N.S. Cetate Deva U16

44 : 107

U-BT 2 Cluj U16

    • 03.12 11:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Electromureș

U-BT 1 Cluj U16

125 : 47

LPS Mureș U16

    • 03.12 13:00
    • Turneul 2, Târgu Mureș, Sala Electromureș

Faza de Clasificare U16, Grupa I-A | Turneul 2

C.S.Ș. Unirea Iași U16

59 : 43

C.S. Phoenix Constanța U16

    • 09.02 09:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

U-BT 2 Cluj U16

60 : 72

L.P.S. Bihorul 1 Oradea U16

    • 09.02 10:45
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

CSU Sibiu U16

59 : 63

L.P.S. C.S.U. Pitești U16

    • 09.02 12:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

C.S. Phoenix Constanța U16

36 : 90

U-BT 2 Cluj U16

    • 09.02 16:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. C.S.U. Pitești U16

38 : 72

C.S.Ș. Unirea Iași U16

    • 09.02 17:45
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. Bihorul 1 Oradea U16

73 : 62

CSU Sibiu U16

    • 09.02 19:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

C.S.Ș. Unirea Iași U16

58 : 77

U-BT 2 Cluj U16

    • 10.02 09:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

CSU Sibiu U16

75 : 29

C.S. Phoenix Constanța U16

    • 10.02 10:45
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. C.S.U. Pitești U16

25 : 78

L.P.S. Bihorul 1 Oradea U16

    • 10.02 12:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

U-BT 2 Cluj U16

82 : 61

CSU Sibiu U16

    • 10.02 16:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

C.S. Phoenix Constanța U16

54 : 55

L.P.S. C.S.U. Pitești U16

    • 10.02 17:45
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. Bihorul 1 Oradea U16

78 : 29

C.S.Ș. Unirea Iași U16

    • 10.02 19:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. Bihorul 1 Oradea U16

101 : 51

C.S. Phoenix Constanța U16

    • 11.02 09:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

C.S.Ș. Unirea Iași U16

26 : 74

CSU Sibiu U16

    • 11.02 10:45
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. C.S.U. Pitești U16

31 : 68

U-BT 2 Cluj U16

    • 11.02 12:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Faza de Clasificare U16, Grupa II-A | Turneul 2

C.S.Ș. Sighetu Marmației U16

90 : 60

C.S. Dinamo C.S.Ș. 6 București U16

    • 09.02 09:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

U-BT 1 Cluj U16

105 : 45

C.S. Steaua Magic 2008 București U16

    • 09.02 11:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S.Ș. 1 Craiova U16

86 : 72

Phoenix LPS Galați

    • 09.02 13:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S. Steaua Magic 2008 București U16

43 : 76

C.S.Ș. Sighetu Marmației U16

    • 09.02 16:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

Phoenix LPS Galați

28 : 128

U-BT 1 Cluj U16

    • 09.02 18:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S. Dinamo C.S.Ș. 6 București U16

49 : 82

C.S.Ș. 1 Craiova U16

    • 09.02 20:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S. Steaua Magic 2008 București U16

52 : 55

Phoenix LPS Galați

    • 10.02 09:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

U-BT 1 Cluj U16

128 : 15

C.S. Dinamo C.S.Ș. 6 București U16

    • 10.02 11:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S.Ș. Sighetu Marmației U16

73 : 72

C.S.Ș. 1 Craiova U16

    • 10.02 13:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S. Dinamo C.S.Ș. 6 București U16

70 : 55

C.S. Steaua Magic 2008 București U16

    • 10.02 16:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

Phoenix LPS Galați

70 : 71

C.S.Ș. Sighetu Marmației U16

    • 10.02 18:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S.Ș. 1 Craiova U16

22 : 73

U-BT 1 Cluj U16

    • 10.02 20:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

Phoenix LPS Galați

85 : 65

C.S. Dinamo C.S.Ș. 6 București U16

    • 11.02 09:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S.Ș. Sighetu Marmației U16

68 : 93

U-BT 1 Cluj U16

    • 11.02 11:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

C.S. Steaua Magic 2008 București U16

60 : 71

C.S.Ș. 1 Craiova U16

    • 11.02 13:00
    • Craiova, Sala ”Ion Constantinescu”

Groups Phase, Group B | Turneul 2

Flash Belgrad U15

51 : 73

U-BT Cluj U15 EYBL

    • 02.02 11:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

BDSE-Graphax Budaörs

68 : 105

STS Lido di Roma Basket U15

    • 02.02 13:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Debreceni U15

79 : 95

ŠBK Junior Levice

    • 02.02 15:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Rátgéber Pecs U15

70 : 71

NH Tigers Ostrava U15

    • 02.02 17:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

KK Grosuplje U15

102 : 68

BDSE-Graphax Budaörs

    • 02.02 19:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Flash Belgrad U15

83 : 82

STS Lido di Roma Basket U15

    • 02.02 21:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U15 EYBL

77 : 74

Debreceni U15

    • 03.02 10:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

ŠBK Junior Levice

73 : 81

NH Tigers Ostrava U15

    • 03.02 12:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

KK Grosuplje U15

83 : 59

Flash Belgrad U15

    • 03.02 14:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Rátgéber Pecs U15

43 : 71

U-BT Cluj U15 EYBL

    • 03.02 16:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

STS Lido di Roma Basket U15

86 : 78

ŠBK Junior Levice

    • 03.02 18:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

NH Tigers Ostrava U15

73 : 67

BDSE-Graphax Budaörs

    • 03.02 20:30
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

KK Grosuplje U15

77 : 60

Rátgéber Pecs U15

    • 04.02 10:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

NH Tigers Ostrava U15

76 : 77

Debreceni U15

    • 04.02 12:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U15 EYBL

75 : 64

STS Lido di Roma Basket U15

    • 04.02 14:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

ŠBK Junior Levice

45 : 77

KK Grosuplje U15

    • 04.02 16:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Flash Belgrad U15

68 : 61

Rátgéber Pecs U15

    • 04.02 18:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

BDSE-Graphax Budaörs

57 : 102

Debreceni U15

    • 04.02 20:00
    • Budaörs, Ungaria
    • YOUTUBE

Groups Phase, Group A | Turneul 2

BK NH Ostrava U16

65 : 68

Lido di Roma Basket U16

Tapiolan Honka Espoo U16

82 : 77

U-BT Cluj U16 EYBL

Debreceni Kosárlabda Akadémia U16

65 : 78

Alba Fehérvár U16

Alba Fehérvár U16

69 : 57

KK Feniks 2010 U16

BK NH Ostrava U16

52 : 63

TS Jahn München U16

Zsiros Academia U16

61 : 81

U-BT Cluj U16 EYBL

Tapiolan Honka Espoo U16

63 : 74

Alba Fehérvár U16

Lido di Roma Basket U16

78 : 59

Debreceni Kosárlabda Akadémia U16

BK NH Ostrava U16

76 : 78

Zsiros Academia U16

KK Feniks 2010 U16

48 : 77

TS Jahn München U16

Lido di Roma Basket U16

74 : 62

Tapiolan Honka Espoo U16

BK NH Ostrava U16

54 : 71

Alba Fehérvár U16

Debreceni Kosárlabda Akadémia U16

48 : 72

Zsiros Academia U16

KK Feniks 2010 U16

83 : 71

U-BT Cluj U16 EYBL

Tapiolan Honka Espoo U16

54 : 90

TS Jahn München U16

Debreceni Kosárlabda Akadémia U16

73 : 83

KK Feniks 2010 U16

TS Jahn München U16

71 : 62

U-BT Cluj U16 EYBL

Lido di Roma Basket U16

63 : 66

Zsiros Academia U16