Faza 1 Under 18 | Turneul 5

C.S.Ș. - C.S.M. Sighetu Marmației U18

58 : 83

U-BT Cluj U18

    • 28.11 12:00
    • Cluj-Napoca, BTarena (Sala Polivalentă), Sala B

Viitorul Cluj-Napoca U18

48 : 73

C.S.Ș. - C.S.M. Sighetu Marmației U18

    • 28.11 18:00
    • Cluj-Napoca, Sala LPS

L.P.S. Târgu Mureș U18

58 : 75

A.S. B.C. Valbon Arad U18

    • 30.11 09:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Cetate Deva U18

21 : 99

L.P.S. Bihorul - C.S.M. Oradea U18

    • 30.11 11:30
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

A.S. B.C. Valbon Arad U18

82 : 36

Cetate Deva U18

    • 30.11 16:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

L.P.S. Bihorul - C.S.M. Oradea U18

104 : 36

L.P.S. Târgu Mureș U18

    • 30.11 18:00
    • Oradea, Sala Colegiului ”Partenie Cosma”

Groups Phase, Group B (U17) | Turneul 2

Next Step Academy U18

VS

U-BT Cluj U18

    • 08.02 11:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Szolnoki Sportcentrum U18

VS

Keilla KK U18

    • 08.02 13:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

BCM Orli Prostějov U18

VS

Nyíregyháza Blue Sharks U18

    • 08.02 15:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Basket Rimini Crabs U18

VS

BK NH Tigers Ostrava U18

    • 08.02 17:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U18

VS

Szolnoki Sportcentrum U18

    • 08.02 19:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

King BC Szczecin U18

VS

Next Step Academy U18

    • 08.02 21:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Nyíregyháza Blue Sharks U18

VS

Keilla KK U18

    • 09.02 10:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Next Step Academy U18

VS

BCM Orli Prostějov U18

    • 09.02 12:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

U-BT Cluj U18

VS

Basket Rimini Crabs U18

    • 09.02 14:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

King BC Szczecin U18

VS

BK NH Tigers Ostrava U18

    • 09.02 16:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Szolnoki Sportcentrum U18

VS

BCM Orli Prostějov U18

    • 09.02 18:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Keilla KK U18

VS

Basket Rimini Crabs U18

    • 09.02 20:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Nyíregyháza Blue Sharks U18

VS

King BC Szczecin U18

    • 10.02 10:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Keilla KK U18

VS

BK NH Tigers Ostrava U18

    • 10.02 12:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

BCM Orli Prostějov U18

VS

U-BT Cluj U18

    • 10.02 14:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Basket Rimini Crabs U18

VS

Next Step Academy U18

    • 10.02 16:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

BK NH Tigers Ostrava U18

VS

Nyíregyháza Blue Sharks U18

    • 10.02 18:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE

Szolnoki Sportcentrum U18

VS

King BC Szczecin U18

    • 10.02 20:00
    • Szolnok, Ungaria
    • YOUTUBE