ORA 8:00

T1 - BC OLIMPIC I BAIA MARE - CSS MIANDRA BUZAU 53-5 T2 - CSS TULCEA - CSS FOCSANI 40-28 T3 - LPS 2 TG MURES - MC SPORT 2 CLUJ 67-17 T4 - ACADEMIKA CRAIOVA - ACS SPORTIC FAGARAS 19-31

ORA 9:00

T1 - CS HEROES CLUJ - BC GALACTICA SC. 19 BRASOV 43-12 T2 - CS FOR FUN MOINESTI - PHOENIX C-TA 37-23 T3 - AS BC VALBON ARAD - BC OLIMPIC SIGHET M. 64-5 T4 - BC MURES 2 TG. MURES - STEAUA MAGIC 2 BUCURESTI 66-6

ORA 10:00

T1 - C.N. VL. STRIANU GAIESTI - TRIUMPH RADAUTI 53-13 T2 - CSS TG JIU - CS CUZA SPORT BRAILA 66-12 T3 - BC MURES 1 TG. MURES - LPS 1 TG. MURES 46-16 T4 - VENDOR OD. SECUIESC - CSS 1 CRAIOVA 28-33

ORA 11:00

T1 - C.N. AUREL VLAICU BUC. - C.S. ROYA CALARASI 22-30 T2 - CS U-MOBITELCO CLUJ - CSS 1 SIBIU 41-37 T3 - TCSU CUADRIPOL 1 BRASOV - CSS MEDIAS 59-51 T4 - CSS ORADEA - CS UNIVERSITATEA CLUJ 26-32

ORA 12:00

T1 - PH BASCHET CLUJ - DAN DACIAN 2 BUCURESTI 74-14 T2 - CS BEGA TIMISOARA - CSU LPS PITESTI 33-27 T3 - MAGIC CHAMPIONS BUCURESTI - CS SPERANTA CLUJ 54-38 T4 - CSS 2 SIBIU - BC JUNIOR IASI 4-25

ORA 13:00

T1 - DINAMIC CLUJ - CS PHOENIX 1 GALATI T2 - BC GALACTICA BV - CSS GHOERGHENI T3 - ROYAL FUN BUCURESTI - MC SPORT 1 CLUJ 33-15 T4 - CSS 2 CRAIOVA - CSU CUADRIPOL 2 BRASOV

ORA 14:00

T1 - CSS LPS SATU MARE - BC SLAM BUCURESTI T2 - DAN DACIAN 1 BUC. - STEAUA MAGIC 1 BUC T3 - CS HEART DR. TR. SEVERIN - BC LAGUNA BUC. T4 - CS PHOENIX 2 GALATI - CSU SIBIU

ORA 15:00

T1 - CSS I CRAIOVA - BC OLIMPIC II BAIA MARE T2 - ACS SPORTIC FAGARAS – PRO BASCHET OMNILOGIC BUC. T3 - CSS BUZAU – CS U-MOBITELCO II CLUJ 17-26 T4 - BC GALACTICA SC.19 BV – CSS BACAU 7-33

ORA 16:00

T1 - BC MURES I TG.MURES – C.N. VL. STRAINU GAIESTI 38 - 31 T2 - TRIUMF RADAUTI – LPS I MURES 16 - 35 T3 - CSS MEDIAS - CS CUZA SPORT BRAILA 53 - 28 T4 - CSS TULCEA – CS FOR FUN MOINESTI 18 - 29

ORA 17:00

T1 - C.N AUREL VLAICU BUC. – CS U-MOBITELCO I CLUJ - 23-40 T2 - CSS I SIBIU -  CS ROYAL CALARASI 21-16 T3 - CS TG.JIU – CSU CUADRIPOL I BV 60-39 T4 - CS PHOENIX C-TA – CSS FOCSANI 26-25

ORA 18:00

T1 - PH BASCHET CLUJ – CS BEGA TIMISOARA 61-20 T2 - CSU LPS PITESTI – ACS DAN DACIAN II BUC 20-22 T3 - MAGIC CHAMPIONS BUC. – DINAMIC CLUJ 39-33 T4 - CSU CUADRIPOL II BV – BC JUNIOR IASI 4-39

ORA 19:00

T1 - PHOENIX I GALATI – CS SPERANTA CLUJ 30-46 T2 - GALACTICA I BV – ROYAL FUN BUC. 18-24 T3 - MC SPORT I CLUJ – CSS GHEORGHENI 16-36 T4 - MC SPORT II CLUJ -  CS UNIVERSITATEA CLUJ 25-47

ORA 20:00

T1 - LPS SATU MARE – ACS DAN DACIAN I BUC 8-46 T2 - STEAUA MAGIC I BUC. – BC SLAM BUC 16-27 T3 - CSU SIBIU -  BC LAGUNA BUC T4 - CS HEART DR.TR.SEVERIN – CS PHOENIX II GALATI 34-17

ORA 21:00

T1 - CSS II SIBIU – CSS II CRAIOVA T2 - STEAUA MAGIC II BUC. – BC OLIMPIC SIGHET M. T3 - CSS ORADEA – LPS II TG.MURES 31-22 T4 - AS VALBON ARAD – BC MURES II TG.MURES

Comentarii