ORA 8:00

C.N. AUREL VLAICU BUC. - ACS DAN DACIAN II BUC 22-25 CSS II SIBIU - GALACTICA SC.19 BV 24-14 PHOENIX C-TA - CSS MIANDRA BUZAU 18-31 BC OLIMPIC SIGHT M. - ACADEMIKA CRAIOVA 28-13

ORA 9:00

CS UNIVERSITATEA CLUJ - CS VENDOR OD.SECUIESC 32-46 CS SPEANTA CLUJ - BC GALACTICA BV 53-13 CS PHOENIX I GALATI - MC SPORT CLUJ 34-31 CS ROYAL CALARASI - CS BEGA TIMISOARA 35-41

ORA 10:00

LPS I TG.MURES - CSU CUADRIPOL I BV 36-43 BC MURES I TG.MURES - CSS TG.JIU 40-51 CSU MOBITELCO I CLUJ - PH BASCHET CLUJ 27-76 BC SLAM BUC. - CS PHOENIX II GALATI 28-18

ORA 11:00

DINAMIC CLUJ - CSS GHEORGHENI 50-24 MAGIC CHAMPIONS BUC - CS ROYAL FUN BUC. 37-24 ACS DAN DACIAN I BUC. - CS HEART DR.TR.SEVERIN 43-25 CSS I SIBIU - CSU LPS PITESTI 12-26

ORA 12:00

CS TRIUMF RADAUTI - CS CUZA SPORT BRAILA 43-49 STEAUA MAGIC 2008 I BUC - CSU SIBIU 27-29 LPS SATU MARE - BC LAGUNA BUC. 29-34 LPS II TG.MURES - BC OLIMPIC II BAIA MARE 34-17

ORA 13:00

BC MURES II TG.MURES - ACS SPORTIC FAGARAS 38-14 CSS TULCEA - CSU MOBITELCO II CLUJ 20-36 BC JUNIOR IASI - CSS BACAU 22-18 CSS ORADEA - CSS I CRAIOVA 22-21

ORA 14:00

CSS II CRAIOVA - PRO BASCHET OMNILOGIC BUC. 30-33 CS FOR FUN MOINESTI - BC OLIMPIC I BAIA MARE 27-45 AS BC VALBON ARAD - BC HEROES CLUJ 41-57 CSU CUADRIPOL II BV - CSS FOCSANI 10-36

ORA 15:00

STEAUA MAGIC 2008 II BUC. - MC SPORT II CLUJ 22-17 BC OLIMPIC SIGHET M. - CSS CS MIANDRA BUZAU 4-37 CSS II SIBIU - VENDOR OD. SECUIESC 8-38 ACADEMIKA CRAIOVA - PHOENIX C-TA 15-50

ORA 16:00

BC GALACTICA SC.19 BV - CS UNIVERSITATEA CLUJ 17-46 CSS MEDIAS - CSS SPERANTA 38-39 ACS DAN DACIAN II BUC. - CS PHOENIX I GALATI 25-18 C.N. AUREL VLAICU BUC. - MC SPORT I CLUJ 21-16

ORA 17:00

CS BEGA TIMISOARA - BC SLAM BUC. 32-11 CS ROYAL CALARASI - CS PHOENIX II GALATI 19-11 PH BASCHET CLUJ - ACS DAN DACIAN 1 BUC. 56-42 LPS I TG.MURES - CSS GHEORGHENI 38-33

ORA 18:00

BC MURES I TG.MURES - CS ROYAL FUN BUC. 30-31 CS U-MOBITELCO I CLUJ - CS HEART DR.TR.SEVERIN 31-14 CSS TG.JIU - MAGIC CHAMPIONS BUC 46-32 ACS SPORTIC FAGARASI - BC OLIMPIC II BAIA MARE 17-18

ORA 19:00

BC MURES II TG.MURES - LPS II TG.MURES 29-27 BC JUNIOR IASI - CS U-MOBITELCO CLUJ 20-22 CSU CUADRIPOL I BV - BC DINAMIC CLUJ 43-42 CSS BACAU - CSS TULCEA 10-17

ORA 20:00

CSU LPS PITESTI - CSU SIBIU 32-18 CS CUZA SPORT BRAILA - BC LAGUNA BUC. 27-18 CSS I SIBIU - STEAUA MAGIC I BUC. 28-13 TRIUMF RADAUTI - LPS SATU MARE 23-24

ORA 21:00

CSS I CRAIOVA - CSS II CRAIOVA 10-13 PRO BACHET OMNILOGIC BUC. - CSS ORADEA 22-17 AS BC VALBON ARAD - CS FOR FUN MOINESTI BC HEROES CLUJ - BC OLIMPIC I BAIA MARE 15-30